Klasyczny masaż tajski          

Klasyczny masaż tajski o wielowiekowej tradycji, który łączy głęboką akupresurę najistotniejszych punktów ciała z elementami pasywnej jogi. Dzięki temu połączeniu zostaje uwolnione napięcie mięśni, ścięgien i stawów, a układ krwionośny i limfatyczny są pobudzone. Klasyczny masaż tajski to znakomity zastrzyk sił witalnych oraz długotrwałe odprężenie i relaks.

60 min – 120 PLN

90 min – 150 PLN

120 min – 190 PLN

 


Tajski masaż aromatycznym tajskim olejkiem

Relaksujący i rewitalizujący masaż z zastosowaniem specjalnego tajskiego olejku aromatycznego Lamenatt. Masaż wykorzystuje techniki akupresurowe czyli miarowy i wyważony ucisk. Ten typ masażu koncentruje się na łagodzeniu napięć stresopochodnych i kojeniu nerwów. Jego celem jest osiągnięcie harmonii ciała i umysłu. Dzięki witalnym właściwościom olejku zwiększa się usuwanie odpadów przemiany materii, poprawia krążenie krwi, limfy, poprawia się równowaga hormonalna i łagodzenie dyskomfortu związanego z wieloma problemami zdrowotnymi.

60 min 150 PLN

90 min 190 PLN

120 min 230 PLN

 


Masaż gorącymi kamieniami

Nadzwyczaj relaksujący masaż przy użyciu gorących kamieni bazaltowych, które poprzez dużą zawartość żelaza w swoim składzie posiadają dużą pojemność cieplną, która pozwala przekazać je głęboko do tkanek i mięśni. Masaż gorącymi kamieniami wykonujemy przy użyciu olejków, które koją zmysły, zmniejszają stres oraz dostarczają sił witalnych.

60 min – 150 PLN

90 min – 190 PLN

120 min – 230 PLN

 


Tajski masaż pleców, ramion i głowy 

Połączenie różnych technik masażu tajskiego, mających na celu wyeliminowanie pourazowych jak i chronicznych bólów różnych części kręgosłupa. Wykonywany z użyciem rozgrzewającej maści tajskiej zawierającej mentol i kamforę. Niweluje napięcie i ucisk odczuwany w okolicach karku i ramion; łagodzi bóle głowy oraz pobudza krążenie krwi na skórze głowy, wzmacniając cebulki włosów.

60 min – 120 PLN

90 min – 150 PLN

 


Tajski masaż stemplami ziołowymi

Wykonywany jest za pomocą specjalnych tajskich bawełnianych stempli, w których znajduje się rozdrobniona mieszanka ziół. Stemple podgrzewa się aby uwolnić zawarte w nich olejki eteryczne a następnie masuje się nimi ciało. Masaż stemplami dociera głęboko wewnątrz mięśni i stawów; działa przeciwbólowo, poprawia krążenie krwi i limfy. Szczególnie polecany osobom pracującym przy komputerze.

* W tej samej cenie oferujemy: Połączenie klasycznego masażu tajskiego z masażem stemplami ziołowymi lub tajskiego masażu aromatycznymi olejami z masażem stemplami ziołowymi.

60 min – 150 PLN

90 min – 190 PLN

120 min – 230PLN

 


Tajski masaż sportowy z olejami

Głęboko odprężający masaż, który znakomicie rozluźnia usztywnienie i napięcie mięśni; eliminuje również ich bolesność. Zalecany dla osób intensywnie uprawiających sport. Wykonywany przy użyciu aromatycznych olejków.

60 min – 150 PLN

90 min – 190 PLN

120 min – 230 PLN

 


Tajski masaż stóp i dłoni 

Technika akupresury stóp połączona z masażem nóg. Cały masaż z wykorzystaniem olejków. Doskonały zabieg usuwający uczucie ciężkich i zmęczonych nóg. Uzupełnieniem jest masaż dłoni, który poprzez precyzyjne uciskanie i rozmasowywanie newralgicznych receptorów, pobudza układ limfatyczny oraz daje uczucie pełnego odprężenia.

30 min – 70 PLN

60 min – 100 PLN

 


Tajski masaż dla kobiet w ciąży i po okresie ciąży

Masaż wspomaga ciało kobiety w okresie ciąży, jak i po ciąży. Zmniejsza napięcie karku, szyi i nóg oraz przyspiesza wydalanie wody z organizmu, co zapobiega powstawaniu cellulite oraz ujędrnia ciało. Masażystka indywidualnie dobierze intensywność masażu do każdej z Pań.

60 min – 150 PLN

90 min – 190 PLN

120 min – 230 PLN

 


Masaż świecą Ma Bougie

Wyjątkowy masaż świecą to połączenie relaksu duszy i ciała z unikalnymi doznaniami zapachowymi. Świece wykonane są z najwyższej jakości naturalnych składników, takich jak olej kokosowy, olej z kiełków soi i wosk pszczeli. Rozpuszczona świeca zamienia się w olejek do zmysłowego masażu ciała, który nawilża skórę i pozostawia ją jedwabistą w dotyku. Do wyboru mamy świece m.in. o zapachach jabłka w karmelu, drzewa sandałowego z pomarańczą, kwiatu kakaowca, kwiatu lotosu.

60 min – 150 PLN

90 min – 190 PLN

120 min – 230 PLN

 


Royal masaż     

To szczególny rodzaj masażu, gdyż łączy w sobie zalety masażu tajskiego (głęboka akupresura najistotniejszych punktów całego ciała z elementami pasywnej jogi) jak i masażu olejami aromatycznymi (miarowy, wyważony ucisk z elementami masażu ajurwedycznego). Masaż tajski rozciągnie i rozgrzeje mięśnie całego ciała, które następnie zrelaksują się i odprężą podczas wyjątkowo relaksującego i rewitalizującego masażu z zastosowaniem olejków aromatycznych.

1h 45 min – 230 PLN